Modena i Dragan Stanković osvojili evropski trofej

Odbojkaši Modene došli su do trofeja u CEV kupu pošto su u revnšu finala savladali Roselar u zlatnom setu 15:9.

Pre toga su osvojili sva tri seta -3:0 (27:25, 25:22, 25:23) i tako se vratili posle prvog meča u Italiji koji je završen istim rezultatom u korist Roselara.

Najbolji akter utakmice bio je reprezentativac Turske Adis Lagumdžija, koji je meč završio sa čak 25 poena. Iz napada je osvojio 21, upisao je jedan blok i tri as servisa. Nekadašnji srpski reprezentativac Dragan Stanković je osvojio 9 poena.

Ekipi iz Italije je ovo 13. evropski trofej. Ligu šampiona su osvojili 4 puta, a ovo im je i četvrti trofej u CEV Kupu, prvi od 1995. godine.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...