Pazarci minimalnim rezultatom savladali Radnik (VIDEO)

U 29. kolu Superlige Srbije, fudbaleri Novog Pazara savladali su Radnik iz Surdulice sa 1:0. Jedini pogodak na meču je postigao Andrija Majdevac u 78. minutu.

Sjajno je centrirao Periša Pešukića, a najviši u kaznenom prostoru je bio Andrija Majdevac koji je glavom loptu poslao u donji desni ugao gola Radnika iz Surdulice.

Radnik je mogao do izjednačenja, jer je u 84. minutu iz izgledne pozicije, Abubakar pogodio stativu.

Novi Pazar se ovom pobedom stigao do 50. boda i time se izjendačio na petom mestu tabele Superlige sa Vojvodinom koja ima utakmicu manje. Sa druge strane ekipa Radnika iz Surdulice ostaje na pretposlednjem mestu sa 20 bodova.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...