Vanja postao jedan od najplaćenijih!

Srpski reprezentativni golman Vanja Milinković-Savić danas je potpisao novi ugovor sa Torinom.

Na taj način će najverovatnije postati jedan od petorice najplaćenijih igrača Bikova, pošto će zarađivati 1.300.000 evra po sezoni, što uz bonuse može porasti za još 200.000 evropskih novčanica.

Na taj način je dobio veoma veliko povećanje plate, pošto je do sada zarađivao 400.000 evra, pa su tako kvalitetne partije, što u klubu, što u nacionalnom timu gde se ustalio kao prvi čuvar mreže, isplatile.

U klubu je letos imao mogućnost da produži ugovor uz, u poređenju sa danas potpisanim, skromno povećanje zarade od 200.000 evra.

VMS je ove sezone primio 34 gola na 28 utakmica, a o tome koliko poverenje ima najbolje svedoči činjenica da je odigrao svaki minut u Seriji A.

LŠ: Bajern i Real remizirali, odluka o finalisti pada u Madridu (VIDEO)

U prvom meču polufinala Lige šampiona, Bajern Minhen i Real Madrid su odigrali 2:2. Poveo je Real sredinom prvog poluvremena...