Haland terorisao Sautempton uz jedan od najlepših golova sezone (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija nastavljaju poteru za Arsenalom pošto su danas protutnjali u Sautemptonu i savladali Svece sa ubedljivih 4-1, u utakmici 30. kola Premijer lige.

Domaćin se držao čitavo poluvreme, ali je u poslednjem minutu prvog dela Haland postigao svoj prvi gol za prednost od 1-0. To je učinio glavom posle centaršuta Kevina De Brujnea.

U 58. minutu je prednost duplirao Džek Griliš, koji je deset minuta kasnije zabeležio i asistenciju, kada je posle njegove lopte jedan od najlepših golova u sezoni, makazicama postigao Haland i tako povisio na 3-0.

Seku Mara je u 72. minutu smanjio na 3-1, a konačan rezultat postavio Hulio Alvarez sa penala samo tri minuta kasnije.

Tim Pepa Gvardiole sada zaostaje pet bodova za liderom Arsenalom, dok Sautempton ostaje zakovan za dno sa samo 23 boda.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...