Poraz Lampardovog Čelsija, Kejn izvukao Totenhem (VIDEO)

U 30. kolu Premijer lige, fudbaleri Čelsija su poraženi od Vulverhemptona rezultatom 1:0.

Gol odluke viđen je u 31. minutu, kada je Mateus Njunjes sjajnim volej udarcem savladao Kepu Arisabalagu. Čelsi je imao veći posed lopte, ali ne i konkretnu šansu da stigne bar do boda.

Frenk Lampard ovim porazom nije na najbolji način debitovao kao privremeni menadžer tima sa Stamford Bridža.

U okviru istog kola fudbaleri Totenhema su savladali Brajton rezultatom 2:1.  Sjajan gol već u desetom minutu postigao je Son Heung-Min.

Vođstvo “pevaca” trajalo je do 34. minuta, kada je Dank postigao gol i izjednačio rezultat. Sredinom drugog dela, menadžeri oba tima, Stelini i De Zerbi su zbog verbalnog sukoba zaradili isključenja.

Spasilac domaćih po ko zna koji put bio je Hari Kejn u 79. minutu utakmice.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...