Poraz Zvezde u derbiju pred plejof

Vaterpolisti Novog Beograda trijumfalno su završili ligaški deo domaćeg šampionata. Novobeograđani su pobedom nad Crvenom zvezdom rezultatom 10:7 overili prvo mesto pred plej-of što će im omogućiti prednost domaćeg terena.

Ekipa trenera Živka Gocića je do nove pobede stigla zahvaljujući odličnoj igri u odbrani u drugom poluvremenu. Novobeograđani su u potpunosti zatvorili prilaze svom golu, pa vaterpolisti Crvene zvezde u poslednje dve četvrtine nisu uspeli da pogode mrežu.

Crveno-beli su bolje počeli meč i na poluvremenu su imali dva gola prednost (7:5), ali je onda usledila furiozna serija Novobeograđana koji su zasluženo stigli do trijumfa.

Aktuelnog srpskog šampiona predvodio je Alvaro Granados sa četiri gola, dok je kod domaćih bolji od ostalih bio Radović sa dva pogotka.

Otac srpskog NBA asa novi član UO Crvena zvezda!

Crvena zvezda dobila je pojačanje u Upravnom odboru. Naime, kako su preneli crveno-beli, "pojačanje" je Ilija Jović, otac srpskog reprezentativca...