Serija A: Mini kriza Monce, Udineze iščupao bod na Friuliju! (VIDEO)

Fudbaleri Udinezea i Monce remizirali su 2:2 u 29. kolu Serije A. Uz preokret novog člana elitnog ranga, Udineze je spasao bod u samom finipu.

Domaćin iz Udina vodio je od 18. minuta. Gol je postigao Sandi Lovrić na asistenciju Valasa.

Udineze je tokom prvog poluvremena šutirao više. Monca je držala loptu u svom posedu skoro 70 posto vremena.

Sa minimalnom prednošću su Zebre otišle na odmor.

Odmah na poečtku nastavka, Monca stiže do 1:1. U 48. minutu pogodio je Andrea Kolpani. Već u 56. potpuno su preokrenuli preko Rovele.

Uzbuđenja nije bilo sve do 90. minuta kada Beto iz penala izjednačuje na 2:2 postavivši konačan rezultat.

Srpski reprezentativac Lazar Samardžić igrao je do 68 minuta kao starter.

Na tabeli Monca je sada na 13. mestu daleko od zone ispadanja. Udineze je deseti sa devetbodova manje od Atalante koja je na mestu što vodi u Evropu.

Vildoza: Srećan sam što se vraćam u Beograd

Bivši igrač Crvene zvezde, Luka Vildoza trenutno nastupa za grlki Panatainaikos, ali ga samo lepa sećanja vezuju za crveno-beli...