Mornar nakon preokreta srušio Cedevita Olimpiju!

U meču 25. kola regionalne ABA lige, košarkaši Mornara savladali su Cedevita Olimpiju rezultatom 78:75.

Cedevita Olimpija će u plej-of ući sa četvrtog, a Budućnost je sigurno na trećem mestu. Što se tiče Mornara on je na 12. mestu sa osam pobeda i 15 poraza. Tokom prvog poluvremena se vodila ravnopravna borba, a na poluvremenu je Cedevita Olimpija vodila. Takođe i uoči poslednje deonice su vodili, ali se Barani nisu predavali.

Glas je na 90 sekundi pogodio jedno slobodno bacanje za 74:75.  Gosti nisu iskoristili napad, nije ni Mornar, a na 30 sekundi pre kraja lopta je bila u rukama igrača Mornara, a Balša Živanović je pogodio trojku sa gotovo osam metara – 77:75. Imala je Cedevita napad sa pobedu, ali lopta je stigla do Džoša Adamsa koji nije bio precizan, da bi Balša Živanović stavio tacku na ovaj meč.

Najefikasniji kod Mornara bio je Balša Živanović sa 19 poena, a pratio ga je Gregor Glas sa 11 poena.

Kod Cedevita Olimpije bolji od ostalih bio je Džošua Adams sa 24 poena.

Obradović posle Budućnosti: Suština je da je 1:0, odbrana dobra, skok mora da se popravi

Košarkaši Partizana savladali su Budućnost u prvom meču polufinala plej-ofa. Sigurno su igrali crno-beli 38 minuta, ali su pred sam...