PORAZ NA STARTU MONTE KARLA: Kecmanović počišćen u drugom setu

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u prvom kolu masters turnira u Monte Karlu od Italijana Lorenca Musetija, 21. igrača sveta, sa 2-0, po setovima 7:6 (7:1) i 6:0.

Igrao je Miomir u nedelju finala i u singlu i u dublu na turniru u Eštorilu, pa kao da mu je ponestalo snage u drugom setu, u kom je glatko izgubio servis tri puta, pa je bez dobijenog gema i sa samo 4 poena za ceo set posle samo 22 minuta ostao poražen.

U prvom setu je Museti jedini morao da spašava dve brejk-šanse u sedmom gemu, ali je ipak poveo sa 4:3. Srpski igrač je bio siguran na svoj servis, pa se otišlo u tajbrejk koji je ubedljivo izgubio uz tri mini-brejka Italijana.

Šteta, jer će naredni protivnik Italijanu biti zemljak, 19-godišnji Luka Nardi, tek 159. igrač sveta, dok je potencijalni rival u osmini finala Novak Đoković.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...