ABA: Neverovatan preokret MZT-a, Borac ostaje samo pod jednim uslovom

U poslednjem kolu ABA lige, košarkaši MZT-a su kao domaćini savladali ekipu Cibone 87:74 i došli na korak do opstanka.

u drugom poluvremenu je viđen neverovatan preokret domaćih pošto su posle prvog imali 12 poena minusa 41:53.

U trećem periodu postojao je samo jedan tim na terenu a to je bio MZT. Sipali su savih pozicija i sa 30:5 dobili taj period.

U trećoj četvrtini je viđeno rutinsko privođenje kraju utakmice, i sada ekipa iz prestonice Severne Makedonije čeka ishod meča u Podgorici između Budućnosti i Borca. Čačani moraju da slave u Morači kako bi išli u baraž.

Kod pobednika je bio najefikasniji Kefi sa 19 i Bursać sa 17, dok kod Cibone Ljubičić i Aranitović po 13.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...