POSLE POBEDE NAD ĐOKOVIĆEM: Museti lako poražen od sunarodnika

Najbolji teniser sveta Novak Đoković očigledno tek hvata formu nakon prinudne pauze i neigranja na američkim mastersima, pa je tako poražen već u drugom meču u Monte Karlu od mladog Italijana Lorenca Musetija.

Museti ipak nije iskoristio nalet i pobedu nad najboljim na svetu, pa je glatko poražen od godinu dana starijeg sunarodnika Janika Sinera sa 2-0, po setovima 6:2 i 6:2.

Osmi igrač sveta je Musetiju lako oduzeo servise već na početku meča, u prvom i trećem gemu, i poveo sa 4:0. Museti je do kraja seta supeo samo da stekne jednu priliku za brejk, ali ne i da je realizuje.

U drugom delu meča su presudni bili brejkovi u trećem i sedmom gemu, pa se Siner domogao polufinala za samo sat i 16 minuta.

Tamo ga čeka Holger Rune koji je ranije sa 2-0 u setovima porazio Danila Medvedeva, koji nije prepoznatljiv po dobroj igri na šljaci.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...