MONTE KARLO: Fric dobro počeo, Rubljov furiozno do finala! (VIDEO)

Ruski teniser Andrej Rubljov plasirao se u finale mastersa u Monte Karlu. On je sa 2:1 pobedio Amerikanca Tejlora Frica.

Po setovima 5:7, 6:1, 6:3.

Prvi set bio je veoma uzbudljiv. Viđeno je sedam brejkova a na kraju se Amerikanac bolje snašao za vođstvo. Prelomio je oduzetim servisom u 12 gemu.

Rubljov je na početku drugog seta bio znatno bolji. Sa tri brejka je ekspresno stigao do izjednačenja.

U odlučujućem setu viđena je razmena brejkova. Kada je Rubljov poveo sa 3:2 susret je prekinut zbog kiše.

Posle nastavka, Rus pravi brejk za 4:2. Odmah potom ga je potvrdio. Kasnije je obezbedio pobedu i plasman u borbu za pehar.

U drugom polufinalu igraju Helger Rune i Janik Siner.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...