PREMIJER LIGA: Traje agonija Čelsija, Fulam ubedljiv bez Mitrovića, Trešnjice očerupale Pevce! (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija izgubili su 2:1 na Stanford Bridžu od Brajtona u 31. kolu Premijer lige.

Nisu uspeli da se vrate na pobednički kolosek nakon poraza od Reala u Ligi šampiona.

U vođstvo ih je od 13. minuta doveo Konor Galager. Na 1:1 izjednačio je bivši ofanzivac Arsenala Dani Velbek u 42. minutu.

Enciso je postigao pobedonosni gol u 70. minutu omogućivši Albatrosima da nastave poteru za Evropom. Čelsi je tek na 11. mestu.

Fulam je i bez suspendovanog Aleksandra Mitrovića pobedio Everton 3:1.

Vodili su od 22. minuta Kotidžersi golom Harisona Rida. Izjednačio je Meknil u 35. minutu.

Hari Vilson vraća prednost Fulamu u 51. minutu a trijumf u 68. potvrđuje Danijel Džejms.

Fulam je na sredini tabele dok se Karamele grčevito bore za opstanak.

Bornmut je u Londonu iznenadio Totenhem i slavio sa 3:2.

Domaćini su vodili golom Sona od 14. minuta. Rezultat poravnava Vinja u 38. minutu.

Dominik Solanke donosi u 51. potpuni preokret. U 88. Danđuma donosi novo izjednačenje.

Sva tri boda Trešnjicama donosi Uatara u nadoknadi. Bornmut je šest bodova iznad zone ispadanja dok Totenhem posustaje u borbi za LŠ sa Junajtedom i Njukaslom.

Rezultati:

Sautempton – Kristal Palas 0:2 (0:0)

Vulverhempton – Brentford 2:0 (1:0)

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...