Real Madrid blickrigom savladao Kadiz, Betis nastavlja borbu za Ligu šampiona (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida slavili su na gostovanju Kadizu sa 2-0 u 29. kolu španske La lige.

Kraljevski klub je pitanje pobednika rešio za samo četiri minuta, golovima Naćo Fernandeza u 72. i Marka Asensija u 76. minutu.

Betis je na svom terenu bio bolji od Espanjola sa 3-1 i ostao na samo tri boda od Real Sosijedada, koji je na mestu koje vodi u Ligu šampiona.

Na taj način se dodatno pogoršava situacija tima iz Barselone, koji je sa 27 bodova tek na 19. poziciji, pa mu predstoji grčevita borba za opstanak, nakon što su prethodne sezone uspeli da se spasu.

Na poluvremenu je domaćin vodio sa 2-0 golovima Pereza u 27. i Mirande u 34. minutu.

Cezar Montes je prepolovio zaostatak u 48. minutu, ali je sve razrešio Vilijam Karvaljo kada je u 69. minutu pogodio za konačan rezultat.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...