SAD SLEDI PLEJ – OF: Bezbolan poraz Mege u Ljubljani

Košarkaši Mege MIS izgubili su na gostovanju Cedevita Olimpiji 85:70 u 26. kolu ABA lige. Loš početak utakmice koštao ih je boljeg rezultata.

Ljubljančani su se odmah raspucali na početku utakmice. Odlično ih je služio šut za dva i već su posle prvog perioda imali +15.

Mega je bolje odigrala drugu četvrtinu i uspela da razliku spusti ispod 10 poena 43:34 na poluvremenu.

Cedevita je nakon treće četvrtine zadržala dvocifren plus. I u četvrtoj nisu dozvolili rivalu da im se približi zabeleživši 17 trijumf.

Najbolji u domaćem timu bio je Matic Rebec sa 17 poena i 7 asistencija.

Kod gostiju iz Srbije Đurišić i Rori imali su po 16 koševa.

Mega je završila svoje mečeve u ABA ligi, dok Cedeviti predstoji odloženi duel sa Crvenom zvezdom Meridianbet.

Nakon što se kompletiraju i ostale zaostale utakmice, biće poznato koji timovi igraju plej – of a oba današnja rivala obezbedili su plasman u doigravanje.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...