Fiorentina remizirala sa Atalantom (VIDEO)

U okviru poslednjeg meča 30. kola italijanske Serije A, fudbaleri Fiorentine su odigrali nerešeno protiv Atalante 1:1.

Gosti iz Bergama su poveli golom Melea u 37. minutu, ali je nastavak meča doneo drugačiju sliku na terenu.

Na izjednačenje se čekalo do 55. minuta kada je Kabral realizovao jedanaesterac za Fiorentinu nakon igranja rukom jednog od gostujućih igrača.

Nešto kasnije je fudbaler Fiorentine Josip Brekalo je nakratko ostao bez svesti posle jednog vazdušnog duela i morao je da izađe iz igre, a zamenio ga je Sotil.

Što se tiče srpskih fudbalera, Luke Jovića večeras nije bilo u igri, a starteri u ekipi Fiorentine su bili Aleksa Terzić i Nikola Milenković.

ČEKA IH DOMAĆINSTVO EP: Nemci znaju šta će sa Nagelsmanom

Fudbalsku reprezentaciju Nemačke očekuje učešće na Evropskom prvenstvu čiji su domaćini. U prvim test mečevima savladali su Francusku i Holandiju....