PREMIJER LIGA: Ludnica u Londonu, Sveci otkinuli bodove lideru pred meč sezone! (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala i Sautemptona remizirali su 3:3 u 32. kolu Premijer lige. Na šest rundi do kraja, izabranici Mikela Artete i dalje imaju prednost u odnosu na Mančester Siti.

Sveci su otvorili utakmicu na najbolji mogući način.

Nakon 15. minuta igre, vodili su 2:0 na Emirejtsu.

Raspoložen je bio Karlos Alkaraz koji je u 1. minutu dao gol a u 14. asistirao Volkotu.

Arsenal je ubrzo uspeo to da prepolovi golom Martinelija na dodavanje Sake.

Potom je u 67. minutu hrvatski internacionalac Duje Ćaleta – Car uvećao na 3:1.

U 89. minutu je Edegor smanjio na 3:2 i dao nadu Tobdžijama da mogu do boda. Uspeli su odmah da izjednače pogotkom Bukaja Sake.

Tokom nadoknade je Ris Nelson imao priliku da Arsenalu donese sva tri boda, ali je izblokiran.

Pred direktan duel naredne nedelje, Arsenal nakon ovog remija ima pet bodova više od Mančester Sitija koji ima neodigran meč sa Brajtonom.

Sautempton će se do kraja sezone boriti za opstanak u neizvesnoj trci.

JOKIĆ SVESTAN GREŠAKA: Uništili su nas u reketu!

Košarkaši Denvera čekaće narednu priliku da završe plej-of seriju protiv LA Lejkersa. Jezeraši su sinoć slavili i smanjili na 3:1....