Rubljov preko Džumhura do polufinala Srpska opena!

Drugi polufinalista turnira u Banjaluci je ruski teniser Andrej Rubljov koji je bio bolji od tenisera iz Bosne i Hercegovine Damira Džumhura.

On je pobedu upisao u dva seta – 7:5, 6:3 za sat i 52 minuta igre. Džumhur je u prvom setu vodio sa 5:2, uz dve spašene brejk lopte i jednim brejkom prednosti. Na 5:3 je Džumhur servirao za osvajanje prvog seta, ali je Rubljov uspeo da vrati brejk, pa i da u narednom gemu spasi jednu set loptu. Nakon toga je nanizao pet osvojenih gemova, napravio dva brejka i poveo sa 1:0 u setovima.

U drugom setu Džumhur je imao četiri brejk lopte, ali je Rubljov uspeo da izdrži preokrene i trijumfuje u ovom susretu.

Rus je zakazao duel sa Aleksom Molčanom koji je u prvom meču dana bio bolji od Lasla Đerea.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...