NADOMAK GRADSKOG DERBIJA: Siti lako do finala FA kupa uz het-trik Mareza (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija plasirali su se u finale FA kupa pošto su večeras na Vembliju savladali Šefild Junajted sa 3-0.

Junak utakmice svakako je bio Rijad Marez, koji je upisao het-trik, odnosno postigao sva tri pogotka.

Prednost na poluvremenu je doneo sa penala u samoj završnici prvog dela. Potom se posle pravog slaloma prošetao do gola protivnika i duplirao prednost u 61. minutu.

Konačan rezultat postavio je samo pet minuta kasnije, kada je bio siguran egzekutor iz šesnaesterca posle dodavanja Džeka Griliša sa leve strane.

U finalu je moguć gradski derbi između Sitija i Junajteda, koji u drugom polufinalu sutra od 17.30 igra protiv Brajtona.

VANREDNO STANJE U ISTANBULU: Fener krenuo po ikonu Efesa!

Košarkaška sezona ulazi u završnu fazu, a kako se bliži leto kreću i spekulacije oko košarkaških transfera. Tako nam iz...