Zvezda razbila TSC i overila šestu titulu u nizu! (VIDEO)

U prvom kolu plej-ofa domaćeg šampionata fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu TSC-a rezultatom 4:1.

Zvezda je ovom pobedom overila šampionsku titulu i usledilo je veliko slavlje na Marakani.

Gosti su uspeli da povedu golom Đakovca iz penala u 12. minutu i to vođstvo gosti iz Bačke Topole su održali sve do poslednjih sekundi prvog poluvremena. Bukari je bio čovek preokreta, snažnim udarcem iskosa sa desne strane, a na asistenciju Ivanića pogodio za 1:1, što je bio rezultat koji Zvezdi donosi titulu.

Posle 15 minuta igre u nastavku, isti igrač je crveno-belima doneo još bolji rezultat i potpuni rezultatski preokret.

Ovoga puta u ulozi asistenta bio je Aleksandar Pešić, a Bukari je protutnjao u kazneni prostor i snažnim udarcem poslao loptu pod prrečku za 2:1 u korist Crvene zvezde. Nešto kasnije Gelor Kanga šalje projektil sa dvadeset metara u Ilićevu mrežu za velikih 3:1.

Međutim to nije sve, usledio je het-trika Bukarija u 75. minutu – 4:1 za Zvezdu što je bio i konačan rezultat meča.