Napoli u završnici savladao Juventus (VIDEO)

U derbiju 31. kola italijanske Serije A fudbaleri Napolija su u samom finišu utakmice savladali Juventus rezultatom 1:0.

Nije bilo mnogo zaniljivih detalja u prvom poluvremenu, gde je viđen ravnopravan duel, ali bez pravih šansi za gol. U drugom delu igrao se bolji fudbal, a dve odlične prilike propustio je Viktor Osimen, napadač Napolija.

Juve je dao gol je u 84. minutu kada je Anhel Di Marija sjajno pogodio, ali je pogodak poništen posle konsultacija sa VAR tehnologijom zbog faula. Pobedonosni gol postignut je u trećem minut nadoknade, Elmas šalje loptu na drugu stativu, tamo je bio Raspadori koji pogađa za 0:1 i pobedu Napolija.

Sedam kola pre kraja Serije A Napoli ima 17 bodova viška u odnosu na Lacio koji je na drugom mestu, dok je Juventus treći sa dva boda manje od Lacija.

MALO U SENCI NOVOG POJAČANJA: Topić dobio poziv koji se ne odbija!

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet ove sezone su osvojili triplu krunu. Crveno-beli su počeli sa sklapanjem tima za novu sezonu. Produženi...