SANJAJU LŠ: Atalanta lako sa Romom! (VIDEO)

Fudbaleri Atalante, savladali su Romu sa 3:1 u 31. kolu šampionata Italije.

Vučica je tokom većeg dela prvog poluvremena imala posed lopte i broj šuteva na svojoj strani.

Iz prvog šuta u okvir, domaćini iz Bergama su postigli gol. U 39. minutu strelac je bio Mario Pašalić nakon asistencije Duvana Zapate.

U nastavku nije bilo uzbuđenja u prvih 20 minuta. Potom Rafael Toloj uvećava prednost Atalante u 74. minutu nakon što je iskoristio odbitak a igrač rivala postigao auto gol.

Roma je uspela da smanji u 83. minutu preko Pelegrinija. Atalanta je odmah u sledećem napadu odgovorila a pobedu overio Teun Kopmajners.

Atalanta se sada približila Vučici na 4 boda koja je na mestu što vodi u Ligu šampiona i zauzimaju izabranici Đanpjera Gasperinija sedmo mesto. Odatle pa do druge pozicije će borba za elitno takmičenje biti neizvesna jer je Napoli izvesno novi šampion.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...