PL: Mančester siti dominantno raspršio šampionske snove Arsenalu (VIDEO)

U možda ključnom meču u borbi za titulu u Premijer ligi, Mančester siti je pokazao moć i savladao Arsenal 4:1.

Poveli su domaći preko Kevina De Brujnea u 7. minutu posle sjajnog šuta sa oko 20 metara.

Imali su izabranici Pepa Gvardiole veliki broj prilika u nastavku, ali nikako nisu uspevali da dođu do gola.

Uspeli su u nadoknadi prvog poluvremena preko Stounsa posle prekida.

U drugom poluvremenu, do trećeg gola su domaći stigli u 54. minutu, a strelac je ponovo bio De Brujne.

Nije bilo golova do pred sam kraj. prvo je Arsenal smanjio na 3:1 preko Holdinga, ali je onda Haland u nadoknadi postigao i četvrti gol za Siti za ubedljiv trijumf aktuelnog šampiona.

Arsenal ostaje prvi sa 75 bodova, ali Siti je sad prišao na 2 boda minusa, ali ima i dva meča manje.

ŠPANAC IH VODI KA TITULI: Poznata sudbina Alonsa u Leverkuzenu!

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena nikad su bliže prvoj ikad tituli u Bundesligi. U igri su i za trofej u Ligi...