Atalanta u završnici do pobede, Srbi sve vreme na terenu (VIDEO)

Fudbaleri atalante slavili su na gostovanju protiv Torina sa 2-1 u 32. kola italijanske Serije A.

Na poluvremenu su gosti vodili minimalnim rezultatom posle gola Zapakoste u 34. minutu, koji je nakon prodora u šesnaesterac uspeo iz veoma teškog ugla da savlada srpskog reprezentativca Vanju Milinković-Savića.

Izjednačio je Antonio Sanabrija u 75. minutu, koji se našao na pravom mestu nakon što je Marko Sportijelo uspeo da zaustavi šut iz daljine, ali ne i da dovoljno dobro iskontroliše loptu.

Do pobede i, bar privremeno, mesta koje vodi u Evropu, goste je ipak doveo Duvan Zapata pogotkom u 88. minutu, kada je bio siguran egzekutor posle proigravanja od strane strelca prvog gola.

Srpski fudbaleri Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić odigrali su celu utakmicu za poraženi tim, dok je Radonjić odsutan zbog povrede.

Tim iz Bergama je sada šesti sa 55 bodova, jednim više od Intera, ali Nerazuri sutra igraju svoju utakmicu ovog kola, gde će međutim imati težak zadatak, pošto na Đuzepe Meaci dočekuju drugoplasirani Lacio.

Sa druge strane, Torino je na 12. poziciji sa 42 osvojena boda.

Šerif: Jedva čekam proslavu titule!

Fudbaler Crvene zvezde Šerif Endiaje rekao je da jedva čeka proslavu 35. titule. - Veoma sam srećan zbog osvajanja...