Brajton deklasirao Vulvse, pobeda Brentforda (VIDEO)

U susretu 34. kola Premijer lige, fudbaleri Brajtona su savladali ekipu Vulverhemptona sa 6:0 (4:0) i tako ostvarili 15. pobedu u sezoni.

U prvom poluvremenu, Brajton je četiri puta zatresao mrežu Vulvsa, a strelci su bili Undav u šestom, Gros u 13. i 26. i Velbek u 39. minutu.

I u nastavku su bili veoma dobri, pa su Velbek u 48. i Undav u 66. potpuno dotukli grogirane goste. Brajton je osmi na tabeli sa 52 boda, ali i sa sedam mečeva do kraja, tako da teoretski još mogu da obezbede plasman među četiri najbolje ekiipe.

Brentford je kod kuće uspeo da načini preokret protiv Notingem Foresta i slavi rezultatom 2:1.

Gosti su poveli su u nadoknadi prvog poluvremena preko Danila. Brentford je u 82. minutu uspeo da izjednači, a strelac je bio napadač Ivan Toni. On je uspeo da pronađe rupu u živom zidu gostiju i pošalje loptu uz pomoć golmana Kejlora Navasa u levi donji ugao.

U četvrtom minutu nadoknade, posle solo akcije po desnoj strani, Džoš Da Silva je obezbedio pobedu domaćinu.

POČINJE ZAVRŠNICA LŠ: Četiri tima u borbi za titulu, ovako izgleda teren u Areni (FOTO, VIDEO)

Takmičenje u FIBA ligi šampiona košarkaše došlo je pred završni čin. Beograd će uskoro biti domaćin F4 na kome će...