PL: Goleada u londonskom derbiju, Palas bolji! (VIDEO)

U prvom meču subotnjeg programa u Premijer ligi viđen je pravi spektakl u londonskom derbiju. Kristal papas je savladao Vest Hem 4:3.

Već u prvom poluvremenu je viđeno 5 golova. Gosti su poveli preko Souceka, da bi Ajev, Zaha i Šlup preokrenuli na 3:1.

U 35. minutut Antonio je postigao drugi gol za “Čekićare” i sa 3:2 se otišlo na pauzu.

U drugom delu Palas je došao ponovo do 2 gola prednosti pošto je Eze bio precizan sa penala, ali je brzo Aguer smanji na 4:3 i za neizvensu završnicu.

Ipak, nije bilo promena i Palas je došao do 40. boda i praktično rešio pitanje opstanka. Vest Hem ima 34 boda, što je 5 bodova više od zone ispadanja pa su im neophodni dobri rezultati u završnici.

ZABLISTAO I U PO: Košarkašu Fenera MVP priznanje (VIDEO)

Ove nedelje počeo je plej-of Evrolige. Od četiri utakmice tri su dobili gosti. Prvi put od 2005. godine i uvođenja...