Poraz Kecmanovića nakon velike borbe u Madridu!

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u treće kolo turnira u Madridu.

On je poražen od Čileanca Kristijana Garina, 7:6 (3), 6:7 (5), 6:4. Meč dvojice tenisera trajao je dva sata i 41 minuta i viđena je zaista velika i iscrpljujuća borba. Kecmanović je na 5:4 propustio dve set lopte na servis protivnika. U taj-brejku Garin, 73. na ATP listi dobio je sa 7:3.

Takođe, drugi set je rešen u taj-brejku, a ovog puta je Kecmanović bio sigurniji, dobio je taj deo igre sa 7:5.

U setu odluke, na 3:3, Garin je uspeo da načini ključni brejk za 4:3. Nakon toga je uspeo da sačuva svoj servis i ostavari pobedu.

OSTAĆE UPAMĆENO: Zvezda Lejkersa u neočekivanom izdanju tokom utakmice (VIDEO)

Košarkaši Denvera pobedili su LA Lejkerse sa 112:105 na gostujućem terenu u NBA plej-ofu. Poveli sa 3:0 i već u...