SERIJA A: Bolonja i Juventus podelili bodove (VIDEO)

U okviru 33. kola Serije A fudbaleri Bolonje i Juventusa remizirali su 1:1.

Domaćin je došao do prednosti u desetom minutu igre pogotkom Orsolinija iz penala. Imao je i Juventus penal 20 minuta kasnije, ali je šut Arkadijuša Milika odbranio golman Bolonje Skorupski. Ipak, napadač Juventusa se iskupio u 61. minutu kada je pogodio za 1:1.

Strelca jedinog gola za Juventus zameni je u 81. minutu bivši napadač Partizana, Dušan Vlahović. Drugi reprezentativac Srbije Filip Kostić igrao je za Juve do 58. minuta.

Ovim nerešenim ishodom Juve je propustio priliku da eventualnom pobedom pretekne Lacio na drugom mestu, a Bolonja se posle remija nalazi na devetom mestu Serije A.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...