NE ODUSTAJU OD TITULE: Arsenal za poluvreme razbio Lampardov Čelsi! (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala pobedili su Čelsi sa 3:1 u 34. kolu Premijer lige. Četiri runde do kraja, zadržali su šansu za pehar šampiona.

Tobdžije su krunisale početnu inicijativu tokom prvih 20 minuta meča. Do vođstva dolaze u 18. minutu preko Martina Edegora.

Iskoristio je priliku pošto je dodavanje koje mu je upućeno prošlo kroz čitavu odbranu Plavaca.

Norveški reprezentativac je duplirao prednost u 31. minutu. Dodavač je ponovo bio Granit Džaka.

Tri minuta kasnije je Žezus povisio na 3:0. Tako su izabranici Mikela Artete krunisali odlično odigrano prvo poluvreme.

U drugom delu je Čelsi smanjio na 3:1. Kovačić je u 65. minutu proigrao Maduekea. Od tada nije bilo promene rezultata.

Arsenal je ponovo pretekao Mančester Siti na prvom mestu. Čelsi je na poražavajućem 12. mestu.

VOJVODINA – ZVEZDA, SASTAVI: Milojević sa dve mlade uzdanice od starta

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju danas od 17.30 Vojvodini u 32. kolu, odnosno 2. kolu plejof faze Superlige. Zvezda je...