PREMIJER LIGA: Salah za nadu Liverpula, Siti se rutinski vratio na čelo! (VIDEO)

Danas je sa dve utakmice zatvoreno 35. kolo Premijer lige.

Liverpul je na Enfildu minimalnim rezultatom savladao Fulam.

Redsi su od početka nametnuli tempo. Imali su veći posed lopte i broj šuteva na svojoj strani.

Nisu mogli da slome otpor Kotidžersa sve do 39. minuta kada je Salah realizovao dosuđeni penal.

Prethodno je prekršaj napravio Isa Diop.

To je bio i jedini trenutak vredan pomena na susretu, za nadu Redsa da mogu do Lige šampiona. Oni sada za Mančester Junajtedom koji je na 4. poziciji zaostaju četiri boda.

Fulam je na 10. mestu.

Mančester Siti je opravdao ulogu favorita protiv Vest Hema i slavio sa 3:0 na domaćem terenu.

Građani su od početka pritisli Čekićare. Za 40 minuta igre nisu mogli da postignu pogodak iako su imali 8:2 odnos u udarcima.

U drugom poluvremenu su odmah na startu u 51. minutu nadigrali odbranu tima iz Londona. Nakon slobodnjaka Mareza, Ake je nadvisio sve i postigao gol za vođstvo na Etihadu.

Potom se za 2:0 u 70. minutu u strelce upisao Erling Haland. Ranije su Građani tražili penal za prekršaj nad Norvežaninom.

Stigli su izabranici Pepa Gvardiole i do 3:0. Pogodak je u 85. minutu postigao Fil Foden.

IMALI TU ČAST: Mladi košarkaši Partizana testirali, predstavljen teren pred F4 (FOTO)

Završni turnir FIBA lige šampiona počinje sutra u Beogradu. Za trofej se bore Tenerife i Peristeri, odnosno Unikaha i Mursija. Turnir...