SLAVLJE MOŽE DA POČNE: Napoli overio dugo čekani Skudeto! (VIDEO)

Fudbaleri Napolija remizirali su 1:1 sa Udinezeom u 33. kolu Serije A. Pet rundi pre kraja, obezbedili su titulu prvaka Italije posle 33 godine posta. Treću u istoriji.

Napolitancima se na ovom gostovanju u početku susreta nije isplatilo što su imali veći posed lopte.

Udineze je poveo u 13. minutu golom Sandija Lovrića. Sudija je gledao VAR i ustanovio da nije bilo prekršaja kod pogotka.

Za prvih 45. minuta Napolitanci su imali samo 1 šut u okvir gola.

Ipak su u nastavku stigli do izjednačenja. U 56. minutu se najbolje u šesnaestercu snašao Viktor Osimen.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata. Udineze ostaje na sredini tabele i 12. poziciji.