Milan bolji od Lacija u borbi za plasman u Ligu šampiona (VIDEO)

U derbiju 34. kola Serije A, fudbaleri Milana savladali su Lacio rezultatom 2:0.

Tako je klub sa San Sira povećao šanse da se plasira među četiri najbolja i ovom pobedom, 17. od početka sezone, preskočili Inter koji ima meč i bod manje.

U 17. minutu, posle velike greške odbrane Lacija, lopta je došla do Olivijea Žirua koji je poslužio kao na tacni Ismaila Benasera za 1:0.

U 29. minutu sjajan pogodak Milana, tačnije Tea Ernandesa.

Fudbaler Milana je primio loptu ispred svog kaznenog prostora i povukao je na polovinu Lacija.

Sergej Milinković-Savić nije uspeo da ga zaustavi, a onda je Ernandes prelepim udarcem raspalio sa 20 metara i poslao loptu u mrežu za 2:0. Srpski reprezentativac je igrao do 68. minuta.

U narednom kolu 12. maja Lacio dočekuje Leće, dok je Milan dan kasnije gost Specije.

DOK IMAJU NAJBOLJEG U PL: Drugi golman Arsenala pred iznenađujućim transferom

Fudbaleri Arsenala u poslednjem kolu Premijer lige igraju sa Evertonom. Mančester Siti ima dva boda više i igra sa...