Rutinska pobeda TSC-a u Kragujevcu!

U okviru 34. kola doigravanja za šampiona Superlige Srbije, fudbaleri TSC-a savladali su ekipu Radničkog iz Kragujevca rezultatom 4:1. Ovom pobedom se klub iz Bačke Topole učvrstio na drugoj poziciji.

Poveli su gosti već u 20. minutu, a strelac je bio Đakovac iz penala. Radnički je došao do izjednačenja u 27. minutu preko Milunovića. U tim trenucima je domaćima i delovalo da njihovi ljubimci mogu da pariraju favoritu, pa čak i da su miljenici fortune, jer Đakovac u 33. minutu nije uspeo da realizuje jedanaesterac.

I taman kada je izgledalo da će se na poluvreme otići u egalu, Čalušić je doneo drugo vođstvo TSC, dok je sve dileme oko pobednika rešio Nemanja Petrović golom u 60. minutu za 3:1. A konačnih 4:1 postavio je Ratko u 86. minutu.

Duljaj iskreno o svom statusu u Partizanu: Vruć krompir je u rukama Ivice Kralja, uvek je pričao da imam podršku

Jedan od glavnih vesti u svetu sporta u Srbiji u toku ponedeljka je najavljena smena Igora Duljaja sa mesta...