SERIJA A: SMS pogurao Lacio ka LŠ! (VIDEO)

Fudbaleri Lacija odigrali su nerešeno 2:2 sa Lećeom na svom terenu u 35. kolu Serije A.

Od početka meča su Lacijali dominirali u posedu. Međutim, najbolju šansu je propustio gost.

Nakon prekršaja Hisaja, Strefeca u 23. minutu promašuje penal da donese prednost Lećeu.

Lacijali su to kaznili i poveli. Luis Alberto je asistirao Ćiru Imobileu u 34. minutu. Leće je uspeo da u nadoknadi preko Udina izjednači.

Potom su potpuno preokrenuli u nastavku a Udin postiže drugi pogodak u 51. minutu. Tek u nadoknadi meča Sergej Milinković – Savić doneo je bod ekipi iz prestonice.

Leće posle ovog remija ima samo 5 poena više od zone ispadanja. Lacio će u preostala tri meča strepeti za mesto u Ligi šampiona.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...