Inter iskoristio kikseve Lacija i Milana, sve bliži Ligi šampiona (VIDEO)

Fudbaleri Intera savladali su na Đuzepe Meaci Sasuolo sa 4-2 u 35. kolu italijanske Serije A.

Na ovaj način Nerazuri su iskoristili kiks gradskog rivala Milana – koji je nešto ranije poražen od Specije, kao i Lacija, koji je juče remizirao protiv Lećea – pa su sada treći sa 66 bodova, koliko ima i drugoplasirani Juventus, ali koji tek treba da odigra utakmicu ovog kola.

Na poluvremenu je domaćin vodio sa 1-0 golom Romelu Lukakua u 41. minutu. Prednost je Inter udvostručio zahvaljujući Ruanu Tresoldiju, koji je postigao autogol u 55. minutu.

Samo tri minuta kasnije na 3-0 je povisio Lautaro Martinez, kada se činilo da je utakmica praktično rešna, ali onda su tek usledila uzbuđenja.

Mateus Enrike je u 63. minutu smanjio na 3-1, ali to nije bio samo utešni pogodak, pošto je Davide Fratezi u 77. minutu pogodio za 3-2 i meč uveo u neizvesnu završnicu.

Ipak, sve dileme je svojim drugim pogotkom razrešio Lukaku u 89. minutu.

Sasuolo zauzima stabilno 13. mesto na tabeli.

Trener Vojvodine izneo utiske nakon važne pobede nad Partizanom

Fudbaleri Vojvodine došli su do veoma važna tri boda pobedom nad Partizanom u gostima. Tako su opstali u borbi za...