NE ODUSTAJU OD LŠ: Poker Čuke protiv Pazara!

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Novi Pazar sa 4:0 u 5. kolu plej – ofa. Tako i dalje imaju šansu da se domognu drugog mesta i kvalifikacija za Ligu šampiona.

Brđani su poveli u 12. minutu. Marko Docić je realizovao penal a direktan crveni karton dobio Milan Joksimović.

Izabranici Dušana Kerkeza, poveli su sa 2:0 u 50. minutu posle autogola Rubežića. U 71. su postigli treći gol koji je poništen zbog ofsajda.

Što im nije uspelo tada, jeste u 76. minutu. Strelac za Čuku bio je Aganspahić. Tu se nisu zaustavili i ubrzo su postigli četvrti gol iskoristivši maksimalno situaciju sa igračem više.

Strelac je u 81. minutu bio Luka Stojanović što je bio konačan rezultat meča.

Pazarci koji su bili i lideri prvenstva, sada su šesti na novoformiranoj plej – of tabeli.

Posle polufinala Kupa sa Vojvodinom Čukarički gostuje Voždovcu. Brđani će u narednom kolu navijati upravo za današnjeg rivala koji dočekuje TSC.

Đurišić odličan u drugoj utakmici pred Draft!

Mladi srpski košarkaš Nikola Đurišić bio je odličan na drugoj utakmici koju je odigrao u sklopu priprema za predstojeći...