Crno-beli pobedili: Partizan savladao Radnički

Fudbaleri Partizana savladali su na svom terenu Radnički iz Kragujevca sa 2:1.

Sve je ličilo na to da će se prvo poluvreme okončati bez uzbuđenja, ali Kvisni Menig se pobrinuo da bude barem nešto konrekno u prvom delu kada je matirao u 41. minutu igra golmana Radničkog. Tri minuta kasnije, Radnički dolazi do izjednačenja kada bivši fudbaler Crvene zvezde Luka Milunović poravnao rezultat nakon dodavanja Čolovića.

U drugom poluvremenu je bio mnogo bolji rival, a odmah je Menig propustio odličnu priliku šutiravši pored gola. U 56. minutu tim Igora Duljaja dolazi do prednosti, odličan centaršut Pantića iz prekida sa desne strane u pogodak je pretvorio Rikardo Gomeš što je donelo domaćinu novo vođstvo. Partizan je pogodio i u 67. ali je gol Dijabatea poništen.

Crno-beli sada zaostaju četiri boda za Čukaričkim i TSC-om, dva kola pre kraja prvenstva.

h

DENVER NE STAJE: Barklijeva reakcija koja je privukla pažnju posle brejka u LA (VIDEO)

Košarkaši Denvera upisali su 11 pobedu u nizu protiv LA Lejkersa. Tako su sinoć poveli sa 3:0 u prvoj rundi...