Napoli poražen u Monci nakon osvajanja šampionske titule, Fiorentina slavila u okršaju srpskih reprezentativaca (VIDEO)

U utakmicama Serije A odigranim u terminu od 15 časova danas su pobede slavile ekipe Monce i Fiorentine.

Monca je na domaćem terenu iskoristila ležernost Napolitanaca, koji su već obezbedili istorijsku titulu posle nekoliko decenija, pa je slavila sa 2-0, iako je tim Lućana Spaletija imao inicijativu i na ovoj utakmici.

U oba poluvremena postignut je po jedan pogodak. U prvom je to učinio Dani Mota u 18, a na 2-0 je povisio Andrea Patanja u 53. minutu.

Monca zauzima sjajno deveto mesto na tabeli sa 49 bodova.

Fiorentina je bila bolja na Artemio Frankiju od Udinezea sa 2-0.

Sa obe strane su nastupali srpski fudbaleri, a uspešniji su bili Nikola Milenković i Aleksa Terzić, koji je u 60. minutu zamenio Biragija. Sa druge strane je do 84. minuta na terenu bio Lazar Samardžić. Luka Jović je meč presedeo na klupi.

Gaetano Kastrovili je prednost ljubičastima doneo već u 7. minutu, a potom je i u 90. upisao asistenciju za Đakoma Bonaventuru, koji je postavio konačan rezultat.

Tim iz Firence je osmi na tabeli sa 49 bodova, dok su Zebre 12. sa tri boda manje.

Žakelj izneo očekivanja pred Partizan!

Košarkaši Budućnosti u utorak gostuju Partizanu u Beogradskoj areni u okviru prvog meča polufinala AdmiralBet ABA lige.  Trener podgoričke ekipe Andrej...