PL: Siti hita ka novoj tituli na pogon Ilkaja Gindogana (VIDEO)

U utakmicama odigranim danas od 15 časova u 36. kolu Premijer lige pobede su zabeležili Mančester Siti i Brentford.

Siti nije ostavio nikakvu šansu u gostima Evertonu, koji se bori za opstanak, savladavši ih sa 3-0.

Igrač utakmice svakako je Ilkaj Gindogan koji je postigao dva gola – u 37. i 51. minutu. Samo dva minuta posle prvog gola nemački vezista je “pregradio” i asistencijom za novi gol u nizu Erlinga Halanda.

Tim Pepa Gvardiole sada ima 4 boda više od Arsenala, koji je dugo vodio na tabeli. Sa druge strane, Karamele su zasada u sigurnoj zoni, ali za samo mesto i jedan bod.

Brentford je na svom terenu savladao Vest Hem sa 2-0.

Golove su postigli Brajan Mbeumo u 20. i Joane Visa u 43. minutu.

Čekićari još uvek ne mogu da odahnu, ali su blizu opstanka, dok Brentfordovi navijači sigurno mogu biti zadovoljni trenutnim devetim mestom.

Milutinov se ne obazire na zvižduke: Hvala Partizanu!

Košarkaši Olimpijakosa savladali su Partizan, a srpski reprezentativac Nikola Milutinov je bio uz grčki tim ali nije igrao...