EREDIVIZIJA: Ajaks strepeo, Tadić presudio bivšem klubu!

Fudbaleri Ajaksa, savladali su Groningen sa 3:2 u 32. kolu holandske Eredivizije.

Ovaj meč odigran je danas zbog prethodnog prekida nakon ubačenih dimnih bombi već na samom početku tog duela.

Ekipa iz Amsterdama povela je u 18. minutu. Strelac iz penala bio je kapiten Srbije Dušan Tadić. Zeleno beli su uspeli da stignu do izjednačenja.

Florijan Kruger je poravnao u 39. minutu.

Kopljanici su u 69. minutu vratili vođstvo preko Brobija. Tadić je potom uposlio Timbera u 81. minutu za 3:1. Suslov je posle toga uspeo da smanji na 3:2

To je bio konačan rezultat. Ajaks je treći iza novog prvaka Fejenorda i drugoplasiranog PSV-a. Groningen se seli u niži rang.

VUJOŠEVIĆ: Ne volim Zvezdu zbog povlašćenog statusa

Nekadašnji dugogodišnji trener Partizana, ali u jednom periodu i Crvene zvezde, Duško Vujošević gostovao je u emisiji "360 stepeni"...