LOŠ POČETAK: Slovenija razbila Srbiju na premijeri EP!

Kadetska selekcija Srbije poražena je od Slovenije sa 4:2 u prvom kolu Evropskog prvenstva u Mađarskoj. Prošlogodišnjim polufinalisitma je sada znatno otežan put do nove završnice.

Nije dobro krenulo po naš tim. Slovenci su poveli već u 5. minutu a strelac je bio fudbaler Udinezea David Pejčić.

Protivnik je ubrzo duplirao prednost. Na 2:0 povećao je Topalović u 10. minutu. U 34. minutu bilo je 3:0 a u strelce se upisao Aldin Jakupović. Dobro su kažnjavali propuštene šanse našeg tima.

Ni u nastavku nisu stali Slovenci. Hrvatin je u 52. minutu postigao četvrti gol. Naš tim je postigao gol u 66. minutu preko ofanzivca Čukaričkog Mihajla Cvetkovića.

Zvezdin fudbaler Andrej Petrović prepolovio je to na 4:2 u 82. minutu. To je bio i konačan rezultat duela.

U naredna dva kola Orliće očekuju dueli sa Italijom i Špaijom.

Poznat termin majstorice između Partizana i Budućnosti

Prvi meč polufinala ABA lige između Partizana i Budućnosti dobio je tim Željka Obradovića u Beogradu sa 78:67, dok...