Brentford nakon preokreta bolji od Totenhema!

U 37. kolu Premijer lige, fudbaleri Brentforda savladali su Totenhem rezultatom 3:1.

Time su doveli u pitanje i sedmu poziciju i plasman u Ligu konferencija i dali šansu i Brentfordu i Aston Vili da ih prestignu do kraja trke. Hari Kejn u osmom minutu udarcem sa preko 20 metara pogodio levi gornji ugao za vođstvo domaćina.

U 51. minutu Brajan Mbeumo je udarcem sa ivice kaznenog prostora poslao loptu uz desnu stativu za 1:1.Samo 11 minuta kasnije izbio je ispred golmana Forstera i poslao loptu u mrežu za 1:2.

To nije bio kraj, gosti su u 88. minutu preko Joana Vise postigli i treći gol za potvrdu pobede.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...