Remi Radničkog i Zvezde na Čika Dači!

U okviru 6. kola plej-ofa Superlige, fudbaleri Crvene zvezde igrali su nerešeno sa Radničkim iz Kragujevca rezultatom 1:1.

Zvezda je u prvom poluvremenu pokušala nešto iz prekida, ali je jedan od igrača u kaznenom prostoru ostao u ofsajd poziciji i akcija ne može da se nastavi.

Zorić je potom zapretio, pokušao je glavom, ali nedovoljno opasno da Radnički povede. Aleksandar Katai je pokušao posle kornera Kingsa Kangvem ali ni ovo nije ušlo u okvir gola. Siromašno poluvreme viđeno je u Kragujevcu i rezultat je bio 0:0.

U istom ritmu je počelo i drugo poluvreme, najbolju šansu je imao Katai, bio je u kaznenom prostoru, u petercu i golman Leković je uspeo da odbrani. Ipak do gola je došlo u 83. minutu, Zvezda je povela preko Ivanića, da bi samo tri minuta kasnije izjednačio Zorić što je i ostao konačan rezultat utakmice.

SERIJA A: Đenova ubedljiva, matematički obezbeđen opstanak (VIDEO)

U poslednjem meču 34. kola Serije A, fudbaleri Đenove su ubedljivo savladali Kaljari kao domaćini 3:0. na taj način ekipa...