Joviću dovoljna dva minuta da postigne vodeći gol u sveopštem srpskom duelu! (VIDEO)

U utakmici odigranoj u Torinu u sklopu 36. kola Serije A istoimeni tim je remizirao sa Fiorentinom, pošto je bilo 1-1.

Na terenu se našlo mnogo srpskih fudbalera. U domaćem sastavu su celu utakmicu odigrali golman Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić, dok je na drugoj strani svih 90 minuta proveo na terenu Aleksa Terzić, ali se najviše od svih istakao Luka Jović.

Bivšem napadaču Zvezde i Reala trebalo je samo dva minuta da zatrese mrežu, nakon što je ušao u igru na početku drugog poluvremena umesto Rikarda Sotila.

Posle spretne reakcije na sredini terena Mandragora je otvorio kontru, u kojoj je Kuame poslao veoma precizan centaršut ka našem centarforu, koji je izmakao čuvarima i glavom savladao saigrača iz reprezentacije, koji je bio nemoćan u 48. minutu.

Izjednačenje je doneo Antonio Sanabrija koji se odlično snašao u 66. minutu posle centaršuta Bonđorna sa leve strane.

Od srpskih igrača je još na klupi ljubičastih čitavu utakmicu presedeo Nikola Milenković, dok je u redovima Bikova Nemanja Radonjić bio van protokola zbog povrede.

Torino i Fiorentina ostaju izjednačeni na tabeli sa po 50 bodova i zauzimaju desetu, odnosno 11. poziciju.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...