Vojvodina i Partizan podelili bodove: Crno-beli i zvanično bez LŠ

Fudbaleri Vojvodine i Partizana remizirali su na stadionu ”Karađorđe” rezultatom 2:2 u derbi utakmici šestog kola plej-ofa Superlige Srbije.

Partizan je poveo u 18. minutu golom Rikarda strahovitim udarcem pod prečku Carevića za 0:1. Voša je do izjednačenja došla u 22. minutu, posle lepe akcije po desnoj strani, Vukčević je dodao do Miloševića koji je iz prve poslao u malu mrežu za 1:1.  Sa tim rezultatom se otišlo i na poluvreme.

Vojvodina je uspela da preokrene posle nove akcije Miloševića i Vukčevića i tako prvi put povela. Radost domaćih nije dugo trajala pošto je drugi gol za Partizan postigao Kolorado..

Ovim rezultatom Partizan je ostao bez šanse da se domogne trećeg mesta.

BIO BLIZU CRVENO-BELOG DRESA: Ovo je razlog zašto dvostruki EL šampion nije potpisao za Zvezdu

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet Evroligu su završili sa skorom od 11 pobeda i 23 poraza. Osvojili su Kup Koraća, a...