POSLE MINUS BODOVA DEBAKL: Juventus se proveo kao bos po trnju u Toskani (VIDEO)

U poslednjem meču 36. kola Empoli je na svom terenu deklasirao Juventus 4:1.

Pre meča crno-beli su saznali da im je oduzeto 10 bodova i da će jako teško igrati Ligu šampiona naredne sezone.

Kao da je to uticalo na igrače iz Torina, i Empoli je sa brza dva gola došao do 2:0 sredinom prvog poluvremena.

Prvo je Kaputo sa bele tačke doveo u vođstvo Empoli, da bi Luperto posle kornera duplirao prednost.

Početkom drugog poluvremena Kaputo je povisio na 3:0 i tu je praktično bio kraj nadanja Juventusa da može da preokrene.

Do kraja meča Kjeza je smanjio na 3:1 u 85. minutu, da bi Pikoli u 92. minutu postigaočetvrti gol za domaćina.

U ekipi gostiju srpski reprezentativci Dušan Vlahović i Filip Kostić su igrali svih 90. minuta.

Juventus ima 59 bodova na 7. mestu, dok je Empoli na 14 mestu sa 42 boda.

SL: Čukarički posle preokreta ostao u trci za Evropu (VIDEO)

Fudbaleri ČukaričkogSavladali su Mladost iz Lučana u drugoj rundi plej-ofa Superlige Srbije - 4:1 (2:1). Poveli su gosti, posle...