SERIJA A: Matić strelac, Roma ponovo bez pobede, pobeda u finalu LE pod moranjem (VIDEO)

U pretposlednjem meču 35. kola Serije A Roma je na svom terenu remizirala sa Salernitanom 2:2.

Poveli su gosti u prvom poluvremenu sjajnim golom Kandreve i sa tim golom se otišlo na odmor.

Odmah početkom drugog poluvremena Roma dolaz do izjednačenja. Pelegrini je izveo slobodan udarac, Očoa je odbio loptu, a El Šaravi poravnava rezultat.

Kada se mislilo da će Rimljani krenuti na sve ili ništa, Salernitana ponovo dolazi do gola, a strelac je sjajni Dia.

U finišu Roma je napala, i došla do 2:2 golom Matića posle kornera.

Ekipa Žozea Murinja sada ima 60 bodova i gotovo da nema šansi da bude četvrta u prvenstvu. Jedina šansa za Ligu šampiona biće pobeda nad Seviljom u finalu Lige Evrope.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...