KUP ITALIJE: Lautaro heroj, Jović i Milenković tragičari, Inter odbranio trofej! (VIDEO)

Fudbaleri Intera odbranili su trofej u Kupu Italije pošto su u finalu na rimskom Olimpiku savladali Fiorentinu 2:1.

Počeo je meč kao iz snova za ekipu iz Firence pošto su poveli u 2. minutu. ikone je asistirao Nikolasu Gonzalesu koji je na drugoj stativi sporveo loptu u mrežu.

nastavili su “Ljubičasti” sa napadima, ali od sredine poluvremena Inter nalazi rupe u odbrani. Prvo je Džeko izašao 1 na 1 sa teraćanom, ali šutirao preko gola.

To nije značilo uzbunu za Fiorentinu i samo par minuta posle Lautaro Martinez poravnava rezultat, a veliku grešku je napravio Nikola Milenković koji nije napravio ofsajd zamku.

Samo nekoliko minuta kasnije ponovo je Lauaro postigao gol pošto je pobegao opet Milenkoviću i Inter je preokrenuo.

U drugom poluvremenu Inter se potpuno povukao, Fiorentina napadala i propustila dve sjajne prilike u poslednjih 15 minuta. Obe prilike je promašio Luka Jović.

Na kraju, Inter dolazi do 9. trofeja u Kupu Italije, a Simeone Inzagi osvaja 3.. trofej u ovom takmičenju.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...