SJAJNI ORLIĆI: Srbija u četvrtfinalu! (VIDEO)

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije plasirala se u 1/4 finale Evropskog prvesntva!

Izabranici selektora Aleksandra lukovića su u poslednjem kolu grupne faze odigrali 1:1 protiv Španije.

Na ruku im je išao drugi rezultat u grupi pošto je Italija savladala Sloveniju 3:0.

Posle 0:0 na poluvremenu, u 68. minutu Popović je proigrao Andriju Maksimovića koji pogađa za velikih 1:0 za Orliće.

Reprezantacija Španije je izjednaćila, a gol za izjednačenje je u 79. minutu postigao Lamine Jamal.

Ipak je na kraju i to bilo dovoljno za prolaz.

Srbija će za prolaz u polufinale igrati protiv Poljske, dok će Španija igrati sa Irskom. U preostala dva četvrtfinala sastaće se Nemačka i Švajcarska i Francuska i Engleska.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...