Junajted deklasirao Čelsi i osigurao plasman u LŠ (VIDEO)

U zaostalom meču 32. kola engleske Premijer lige, fudbaleri Mančester junajteda su ubedljivo savladali Čelsi rezultatom 4:1.

Junajted je poveo u prvom poluvremenu golovima Kazemira u šestom i Entonija Marsijala u 45+5 minutu.

Bruno Fernandeš je u 73. minutu iz penala povećao prednost svog tima, a ubrzo se u strelce upisao i Markus Rašford. Konačan rezultat u 89. minutu, tek četvrtim golom u sezoni, postavio je Žoao Feliks.

Ono što je loša vest za Crvene đavole jeste teška povreda Antonija koji je u 29. minutu na nosilima napustio teren. Ovom pobedom Junajted je osigurao plasman u Ligu šampiona.

Real ponovo bolji od Baskonije, fantastična partija Marinkovića

U okviru drugog meča četvrtfinalne serije Evrolige, košarkaši real Madrida savladali su Baskoniju rezultatom 101:90. Dobro je Baskonija ušla u...